Report item
Ürün özellikleri
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Bağlayıcı Tipi: SC/APC
  • Model Numarası: Reverse POE 2G8E
  • Marka Adı: MEIBAI
  • Fiber type: single fiber single mode
  • Fiber Port: 1.25G 2 Port TX/RX
  • Ethernet port: 10/100/1000Mbps 8 port RJ45
  • Wavelength: 1310nm/1550nm
  • Product : PCBA Board with fiber module
  • Fiber Connector: SC connector
  • POE type: Reverse POE
  • DC output: 12V
  • POE IN: 1-7 RJ45 Port
  • POE OUT: 8 RJ45 Port
Ürün Açıklaması
Paketleme detayları
  • Birim Tipi: parça
  • Başarıyla İstek Listesine Eklendi! 0.15kg (0.33lb.)
  • Paket Boyutu: 23cm x 12cm x 6cm (9.06in x 4.72in x 2.36in)
Gönderim
Ülke/Bölge'ye ve adede göre gönderi ücretinizi hesaplayın.
Adet: Mağaza Promosyonu:
Paketleme detayları
  • Birim Tipi: parça
  • Başarıyla İstek Listesine Eklendi! 0.15kg (0.33lb.)
  • Paket Boyutu: 23cm x 12cm x 6cm (9.06in x 4.72in x 2.36in)
Ödeme
Alıcı Korumamız, aşağıdaki şekilde sadece AliExpress'teki Ödeme Yöntemlerini korur.